Inżynier koryt kablowych

04-004-3016 3733 czasy Rotterdam

Opis

Jako inżynier zajmujący się korytami kablowymi będziesz instalował koryta kablowe i będziesz odpowiedzialny za ślusarstwo, oświetlenie i fundamenty szaf elektrycznych. Będziesz pracować razem z kolegami. Oprócz tego będziesz mógł pokierować swoimi współpracownikami podczas ich pracy. Robiąc to, zawsze bierzesz pod uwagę jakość i planowanie projektów.

Oferta

  • Ciekawe i pelne wyzwan projekty w całej Holandii
  • Ciągłość pracy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie

Obowiązki

  • Budowa koryt kablowych,
  • Umiejetnosc czytania i pracy z rysunkami technicznymi,
  • Umiejetnosc budowy obiektow na podstawie rysunków technicznych,
  • Wgląd techniczny w celu zastosowania korekt,
  • Obróbka mechaniczna koryt kablowych (np. szlifowanie i spawanie).

Czego się od ciebie oczekuje?

  • Certyfikaty spawalnicze (wygasłe certyfikaty nie powinny stanowić problemu),
  • Doświadczenie zawodowe,
  • VCA-B lub VCA-VOL (to plus)
Miasto Rotterdam

Prześlij swoje CV!

Pola z ! poniżej są obowiązkowe.

Dane osobowe
Dane adresowe
Dane kontaktowe
Dane CV

Twoje CV (limit wysyłania: 2 MB)

Przeglądaj
Motywacja

Więcej informacji?

Możesz się skontaktować:
Anco Fase

OTWARTA APLIKACJA

Nie znalazles jeszcze odpowiedniej pracy wsrod tych, ktore oferujemy? Zarejestruj się tutaj, a my skontaktujemy sie z Tobą tak szybko, jak to mozliwe.